Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Запровадження Карантину

Дата: 19 березня 2020 о 09:04
Автор: Дереза Т. П.

Запровадження Карантину

ПУЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПУЛИНСЬКОГО РАЙОНУ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

11.03.2020 р.                               смт Пулини                                   № 36/о

Про запровадження карантину

для усіх типів закладів освіти

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки від 11.03.2020 № 1/9-154 «Про запровадження карантину для усіх типів закладів освіти: закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти незалежно від форм власності і сфери управління», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.03.2020 року № 183 «Про призупинення освітнього процесу в закладах  дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової перед вищої, вищої, та обласному інституті післядипломної педагогічної освіти», наказу управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 року            № 84 «Про запровадження карантину для усіх типів закладів освіти», розпорядження голови Пулинської селищної ради від 11.03.2020 року                        № 21/04-01 «Про запровадження карантину для усіх типів закладів освіти Пулинської селищної ради»

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам закладів освіти Пулинської селищної ради:

1.1 призупинити з 12 березня по 3 квітня 2020 року освітній процес у закладах освіти Пулинської селищної ради;

1.2  відмовитись від проведення та участі у масових заходах в приміщеннях та на території закладів освіти, зокрема пробного зовнішнього незалежного оцінювання, олімпіад, змагань, конкурсів, виставок тощо;

1.3 не направляти здобувачів освіти та співробітників закладів до країн з високим ступенем ризику зараження;

1.4 інформувати здобувачів освіти та співробітників закладів щодо того, як запобігти поширенню хвороби та дій у випадку захворювання;

1.5 порядок роботи та праці працівників закладу освіти визначити згідно положень колективного договору закладів освіти та трудового законодавства України.

1.6 спланувати залучення педпрацівників під час призупинення освітнього процесу до різних видів організаційно-педагогічної роботи.

1.7 розробити заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації;

1.8 забезпечити профілактичні заходи, які попередять масове розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій;

1.9 обмежити проведення запланованих нарад, перевірок, експертиз до нормалізації епідемічної ситуації.

2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти                                             Наталія ОПАНАЩУК

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.