Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ІV турнір з міні-футболу пам’яті О.Чернявського

Date: 8 травня 2019 о 08:05

ІV турнір з міні-футболу пам’яті О.Чернявського

6 квітня 2019 року на стадіоні Сколобівської ЗОШ І-ІІ ст. було проведено IV турнір з міні-футболу серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів на кубок памяті загиблого воїна АТО О.Чернявського.

На змагання було запрошено футбольні команди з 8 шкіл Пулинського району та почесних гостей: голову Пулинської РДА, голову районної ради, голову Пулинської ОТГ, керівників відділів, військового комісара, голову спілки ветеранів АТО, рідних, друзів героя, односельчан та всіх небайдужих людей, щоб згадати Олександра та вшанувати  пам'ять про його.

Навіть ясне небо та яскраве сонечко, що світило з самого ранку, нагадувало нам про Олександра та його світлу молоду душу і передавало відчуття присутності його з нами.

Турнір розпочався з жеребкування команд та лінійки  присвяченої відкриттю змагань.

В футбольних поєдинках зійшлося 8 команд. Гра проходила за олімпійською системою. До півфіналу вийшли команди Зеленеполянського НВК, Староолександрівської ЗОШ І-ІІ ст, Курненської ЗОШ І-ІІ ст та Старомайданської ЗОШ І-ІІ ст,

У фіналі зустрілися команди Курненської ЗОШ І-ІІ ст. та Староолександрівської ЗОШ І-ІІ ст.

Переможцем змагань стала команда Курненської ЗОШ І-ІІ ст , друге місце та срібні медалі одержала команда Староолександрівської ЗОШ І-ІІ ст., а третє місце та бронзові нагороди виборола команда Зеленополянської НВК.

Кубки та медалі перможцям надала Пулинська районна федерація футболу.

Від спонсорів турніру – Пулинського осередку партії «УКРОП»,  кожна команда, що приймала участь у турнірі, отримала футбольний мяч, а всіх учасників заходу почастували смачним обідом у шкільній їдальні. Для команд–переможців спонсор змагань подарував сертифікати магазину  «Спортмайстер» на спортінвентар: І місце - 1500грн., ІІ місце – 1000грн.
ІІІ місце – 500грн.

Перехідний кубок  з фотографією О.І.Чернявського, який останні 3 роки був перхідним, організатори турніру  передали до шкільного музею Сколобівської ЗОШ І-ІІ ст.

Пам'ять про Олександра Чернявського буде жити в наших серцях.

Comments:
Only authorized users can leave comments.