Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Свято сім'ї

Дата: 12 вересня 2019 о 09:35
Автор: Дереза Т. П.

Свято сім'ї

«Свято сім’ї у Сколобові»

Чи часто вам доводилось бувати на святі сім’ї? Так, саме святі, присвяченому спільному проводженю часу батьків та дітей. Сучасний світ диктує нам нові стандарти і все частіше, дорослі не мають часу, щоб поспілкуватися з своїми дітками. Це навіює сум та тривогу. Проте є дієвий спосіб, як це перемогти! Рецепт простий – провести змістовний та корисний час у активних іграх, розвагах на свіжому повітрі у компанії своїх улюблених діток.
10 вересня така можливість випала всім батькам та їх діткам, що мешкають у селі Сколобів та В’язовець. З ініціативи місцевої церкви ЄХБ та з допомогою місії «Абетка життя» та видавництва «Ездра» було проведено свято для сім’ї та всієї родини.

Учасниками свята стали всі бажаючі, віком від 1 до 101 року. Для дітей волонтери та координатори свята підготували цікаві станції з різними активностями. Це батути, настільні ігри, рухливі ігри, ігри на влучність та ерудицію, перетягування канату, мильні бульбашки, «фрісбі», велетенські шашки. Цікавими були поробки з паперу та трубочок. Кожна сім’я мала можливість зробити сімейне фото. Кожен учасник став учасником біблійного уроку та розіграшу лотереї. На біблійному уроці дітки пригадали біблійну історію про Ноя, його сім’ю та місію, яку на них поклав Бог. Разом з тим зрозуміли що таке гріх, та як він негативно впливає на наше життя. Порятунок лише один – Ісус Христос, який дарує прощення та свободу від гріха.

Складно знайти у сучасному світі людей, кому небайдуже підростаюче покоління, і хто готовий послужити діткам та їх родинам. Свято подарувало радість та позитивні емоції всім учасникам.  Дякуємо помісній церкві ЄХБ с. Сколобів, дирекції Сколобівської ЗОШ І-ІІ ступенів за надану територію, волонтерам, місії «Абетка життя» та видавництву «Ездра» за підготовлену програму.

Автор: Віктор Базилюк, с. Сколобів

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.